Masz pytania?

Śmiało! Wybierz preferowany środek komunikacji i skontaktuj się z nami, na pewno znajdziemy wspólny temat, szczególnie w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych.

icon_widget_image Poniedziałek - Piątek (8-16) icon_widget_image Jacków ul. Anyżowa 33, 21-007 Mełgiew icon_widget_image + (48) 510 177 778 icon_widget_image biuro@zielonae.pl
Image Alt

Pompy ciepła

Najtańsze źródło energii grzewczej

Pompy ciepła to wielofunkcyjne urządzenia służące go ogrzewania lub chłodzenia budynków oraz ogrzewania wody użytkowej. Oferowane przez nas pompy typu powietrze-woda bazują na energii odnawialnej, dzięki czemu pozwalają ograniczyć zanieczyszczenie środowiska, a także obniżyć wydatki związane z ogrzewaniem. Ich użytkowanie jest bardzo proste – pompy działają automatycznie. Oferujemy urządzenia o doskonałych parametrach i wysokiej jakości, a dodatkowo gwarantujemy dobór odpowiedniej mocy grzewczej. Zadbaj o swój komfort, wybierając pompę ciepła, a my zajmiemy się resztą.

Dobór projektu pod indywidualne wymagania oraz potrzeby inwestorów.

Kompleksowa usługa montażu, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz szybkość w działaniu.

Stały monitoring pracy instalacji a w przypadku problemów - pomoc w ich rozwiązaniu problemów

Pompy ciepła

Zacznij oszczędzać z pompą ciepła!

Pompa ciepła jest nowoczesnym, efektywnym i energooszczędnym rozwiązaniem grzewczym. Urządzenie czerpie naturalną energię z otoczenia, dzięki czemu znacznie ogranicza roczne koszty ogrzewania. Dodatkowym atutem jest brak emisji zanieczyszczeń oraz spalin co czyni pompy ciepła niezwykle przyjaznymi środowisku. Nowoczesne urządzenia są praktycznie bezobsługowe i gwarantują wysoki poziom komfortu. Wybierając pompę ciepła, oszczędzasz: czas, pieniądze, a jednocześnie przyczyniasz się do poprawy jakości powietrza!
Oferowane przez naszą firmę pompy ciepła wyróżniają się doskonałymi parametrami i wysoką jakością. Ich sprawne działanie przekłada się na znakomitą wydajność. Czerpiąc naturalną energię z otoczenia, urządzenia generują spore oszczędności. W swojej ofercie posiadamy pompy ciepła Lublin pochodzące od znanych i cenionych producentów. Dla nas jako wykonawców ogromne znaczenie ma zadowolenie naszych klientów, dlatego dużo uwagi poświęcamy jakości oferowanego przez nas sprzętu. Innowacyjne pompy ciepła pracują niemalże bezobsługowo co dodatkowo gwarantuje komfort użytkowników. Zielona Energia oferuje montaż i serwis pomp ciepła Lublin. Zatrudniając w firmie najlepszych instalatorów i serwisantów, możemy zagwarantować klientom sprawny i szybki montaż, a także skuteczne rozwiązywanie problemów.
W czym tkwi fenomen pomp ciepła? Przede wszystkim w ich działaniu. Wykorzystując energię zgromadzoną w otoczeniu, urządzenie jest w stanie zapewnić stałe ogrzewanie obiektu. Dzięki procesom termodynamicznym pompa może przetworzyć energię, a następnie dostarczyć ją do instalacji grzewczej. W efekcie obiekt wyposażony w pompę ciepła jest ogrzewany, a właściciele budynku cieszą się dużymi oszczędnościami. Niezwykle istotne jest również to, że pompa ciepła Lublin to urządzenie niegenerujące spalin, hałasu, ani zanieczyszczeń. Jest to, więc zatem niezwykle ekologiczne i innowacyjne rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy chętnie wyjaśnią, dlaczego naprawdę warto zainwestować w pompę ciepła.