Masz pytania?

Śmiało! Wybierz preferowany środek komunikacji i skontaktuj się z nami, na pewno znajdziemy wspólny temat, szczególnie w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych.

icon_widget_image Poniedziałek - Piątek (8-16) icon_widget_image Jacków ul. Anyżowa 33, 21-007 Mełgiew icon_widget_image + (48) 510 177 778 icon_widget_image biuro@zielonae.pl
Image Alt

Farmy i inwestycje

Oszczędź do 90% na rachunkach za prąd!

Farmy fotowoltaiczne LublinFarma fotowoltaiczna, a potocznie elektrownia słoneczna to dość innowacyjna, a jednocześnie opłacalna inwestycja, której celem jest generowanie sporej ilości energii. Farmy fotowoltaiczne tworzone są na specjalnie wydzielonych obszarach, gdzie umieszczane są moduły fotowoltaiczne. Nasza firma oferuje nie tylko projektowanie farm fotowoltaicznych w Lublinie, ich tworzenie i obsługę, ale też pozostałe inwestycje fotowoltaiczne. Realizujemy inwestycje o mocy od kilkudziesięciu kWp do kilku MWp. Zapewniamy inwestorom wsparcie na każdym etapie współpracy.Farma fotowoltaiczna Lublin – źródło czystej energiiFarma fotowoltaiczna to inwestycja energetyczna o większej mocy, produkująca duże ilości energii, która następnie przekazywana jest do sieci energetycznej. Zaletą inwestycji jest bez wątpienia wysoka opłacalność farmy fotowoltaicznej. Za wsparcie i obsługę dużych inwestycji – wymagających odmiennego trybu projektowania niż ma to miejsce w przypadku mikroinstalacji fotowoltaicznych – odpowiada Zielona Energia Inwestycje Sp. z o.o. Spółka oferuje szereg usług, począwszy od kompletowania niezbędnej dokumentacji poprzez wykonywanie projektów farm fotowoltaicznych, aż do realizacji inwestycji.

Dobór projektu pod indywidualne wymagania oraz potrzeby inwestorów.

Kompleksowa usługa montażu, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz szybkość w działaniu.

Stały monitoring pracy instalacji a w przypadku problemów – pomoc w ich rozwiązaniu problemów

Farmy fotowoltaiczne Lublin

Profesjonalizm w atrakcyjnej cenie, oferujemy tworzenie, obsługę i projektowanie farm fotowoltaicznych

Jak działają farmy fotowoltaiczne?

Zasada działania farm fotowoltaicznych jest taka sama jak w przypadku mikroinstalacji – różnicą jest jednak wielkość i moc całego systemu. Działka przeznaczona pod farmę fotowoltaiczną powinna posiadać co najmniej 2 hektary powierzchni. Różnice pomiędzy małymi instalacjami a większymi inwestycjami są zauważalne także w innych aspektach. W przypadku farm fotowoltaicznych szczegółowej weryfikacji poddaje się grunt, na którym ma zostać ulokowana inwestycja.

Jeśli chodzi o tworzenie farm fotowoltaicznych, niezbędne jest także skompletowanie odpowiednich dokumentów i wykonanie wielu czynności, między innymi: uzyskanie warunków przyłączenia od gestora sieci, opracowanie koncepcji OZE, uzyskanie decyzji środowiskowej i decyzji o warunkach zabudowy, a także złożenie wniosku i uzyskanie warunków przyłączenia oraz złożenie Karty Informacyjnej Przedsięwzięcia KIP. Kolejnym krokiem w realizacji inwestycji jest opracowanie i uzgodnienie projektu budowlanego oraz wykonawczego, a następnie uzyskanie pozwolenia na budowę. Nasza firma oferuje pomoc w załatwianiu wszystkich formalności.

Koszt budowy farmy fotowoltaicznej

Zielona Energia Inwestycje gwarantuje wsparcie w zakresie pozyskania i obsługi finansowania na inwestycję. Nasza oferta to nie tylko obsługa farm fotowoltaicznych. Oferujemy opracowanie planu finansowania oraz wdrożenie i rozliczenie wniosku dotacyjnego po realizacji inwestycji, aby koszt budowy farmy fotowoltaicznej był jak najmniejszy. Do zadań firmy należy również wykonywanie projektów farm fotowoltaicznych, a także ich sprawny montaż. Swoim podopiecznym zapewniamy także nadzór autora projektu nad całą inwestycją. Jeśli chcesz zainwestować w farmę fotowoltaiczną, chętnie wykonamy dla Ciebie analizę i przedstawimy Ci propozycję współpracy. Inwestując w farmę, przyczynisz się do ochrony środowiska, a jednocześnie zadbasz o finanse i własną przyszłość.