Masz pytania?

Śmiało! Wybierz preferowany środek komunikacji i skontaktuj się z nami, na pewno znajdziemy wspólny temat, szczególnie w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych.

icon_widget_image Poniedziałek - Piątek (8-16) icon_widget_image Jacków 137A, 21-007 Mełgiew icon_widget_image + (48) 510 177 778 icon_widget_image biuro@zielonae.pl
Image Alt

O nas

Projektowanie instalacji paneli słonecznych w Lublinie

Kim jesteśmy?

Na swoim koncie mamy ponad 2900 wykonanych instalacji fotowoltaicznych, które zostały bezproblemowo podłączone do sieci. Na nasze doświadczenie składa się dodatkowo ogromna wiedza zdobywana podczas wieloletniej pracy.

Co robimy?

Projektowanie rozwiązań OZE

Nasz zgrany i pracowity zespół posiada spore doświadczenie i wiedzę, które gwarantują wysoką jakość oferowanych przez nas usług. W codziennej pracy kierujemy się przede wszystkim indywidualnym podejściem do klientów – dogłębna analiza każdego przypadku pozwala nam odpowiednio dobierać rozwiązania dla każdego klienta. Wykonując projekt inwestycji, pod uwagę bierzemy każdorazowo wiele aspektów, w tym warunki lokalne, potrzeby klienta i jego możliwości finansowe. Chcąc zadbać o komfort klienta, zawsze przygotowujemy dokładny kosztorys i szczegółowy projekt techniczny. Pozwala to klientowi zapoznać się z wyglądem i parametrami, a także ostateczną ceną inwestycji.

Oferujemy kompleksowe usługi, dlatego oprócz projektowania instalacji fotowoltaicznych zajmujemy się także ich montażem, serwisem oraz podłączeniem do instalacji domowej. W swojej ofercie mamy również pompy ciepła, ładowarki do aut elektrycznych, czy magazyny energii. Nasi projektanci, to doświadczeni ludzie, którzy wykonują swoją pracę na wysokim poziomie. Projekty instalacji wykonujemy zawsze na podstawie przeanalizowanych warunków lokalnych i zapotrzebowania energetycznego danego obiektu. Gwarantuje to odpowiedni dobór instalacji dla danego budynku, a w następstwie satysfakcję właścicieli. Efekty naszej pracy potwierdzają pozytywne oceny klientów, za które jesteśmy bardzo wdzięczni.

Montaż i serwis instalacji

W firmie zatrudniamy najlepszych monterów i specjalistów posiadających duże doświadczenie i praktykę. Dla nas najważniejsze jest bowiem zadowolenie klientów, a to możemy osiągnąć jedynie poprzez zagwarantowanie najwyższej jakości usług. Montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła czy też innych urządzeń wykonywany jest zawsze przez uprawnionych i wyszkolonych instalatorów. Odpowiedni montaż instalacji przekłada się w późniejszym czasie na jej prawidłową i bezawaryjną pracę. W przypadku konieczności przeprowadzenia serwisu również nie pozostawiamy naszych klientów z problemem. Oferujemy sprawny i skuteczny serwis wykonywanych przez nas instalacji.

Na etapie montażu korzystamy z wysokiej jakości komponentów i sprzętu. Naszym celem jest tworzenie wydajnych, estetycznych i efektywnych instalacji. Indywidualne podejście do klienta, szybki montaż z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i sprawne działanie są u nas gwarantowane. Nasza firma stawia bowiem na pierwszym miejscu dobro klientów.

Promujemy i rozwijamy rynek odnawialnych źródeł energii

Jako doświadczona i ambitna firma pragniemy rozwijać się i aktywnie uczestniczyć w tworzeniu nowoczesnego rynku OZE w Polsce. Tworzymy instalacje oraz farmy fotowoltaiczne na terenie całego kraju  Nasza codzienna praca przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliw kopalnych i ograniczenia zanieczyszczenia środowiska. Ochrona przyrody i poprawa komfortu życia ludzi są dla nas niezwykle istotne.

Podejmujemy współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi oraz lokalnymi ośrodkami władzy samorządowej. Promowanie odnawialnych źródeł energii ma na celu ochronę środowiska, zwiększenie oszczędności klientów, a także otworzenie się na nowoczesne i skuteczne rozwiązania energetyczne.

Zatrudniamy najlepszych specjalistów

W firmie zatrudniamy najlepszych specjalistów, czyli:

  • Doradców technicznych, których celem jest tworzenie ofert skrojonych na miarę potrzeb i możliwości finansowych klientów
  • Projektantów instalacji fotowoltaicznych, którzy odpowiadają za dobór odpowiedniej instalacji, a także jej właściwe rozmieszczenie. Projektanci wykonują także wstępne projekty graficzne, które ułatwiają klientom dokonanie wyboru.
  • Pracowników odpowiedzialnych za tworzenie kosztorysów i szczegółowych projektów technicznych, a także dokumentacji niezbędnej do podłączenia instalacji do sieci
  • Monterów instalacji oraz ich serwisantów
  • Specjalistów w zakresie dotacji, którzy pomagają klientom w całym procesie ubiegania się o dofinansowanie

 

Co robimy?

Oferta

Wydajne

Fotowoltaika to rozwiązanie innowacyjne i niezawodne, które pozwala znacznie ograniczyć rachunki za prąd.

NIEZAWODNE

Najtańsze źródło energii grzewczej. Przekonaj się, jak możesz zacząć oszczędzać na rachunkach!

Bezpieczne

Urządzenia służące do przechowywania wyprodukowanej energii. Zapewnij sobie większą niezależność energetyczną.

Nowoczesna

Oferujemy stacje ładowania samochodów oraz wysokiej klasy ładowarki do aut. Zyskaj komfort i dostęp do własnej, darmowej energii.

3637 3637

Zrealizowane

Instalacje

71301 71301

Zamontowanych

Modułów

28555 28555

Zrealizowana

Moc