Masz pytania?

Śmiało! Wybierz preferowany środek komunikacji i skontaktuj się z nami, na pewno znajdziemy wspólny temat, szczególnie w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych.

icon_widget_image Poniedziałek - Piątek (8-16) icon_widget_image Jacków ul. Anyżowa 33, 21-007 Mełgiew icon_widget_image + (48) 510 177 778 icon_widget_image biuro@zielonae.pl
Image Alt

Elektromobilność

Szybkie ładowanie pojazdów elektrycznych

Ładowarki do aut elektrycznych stanowią ekologiczne i innowacyjne rozwiązanie umożliwiające ładowanie pojazdów prosto ze słońca. Wykonujemy stacje ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych oraz oferujemy wysokiej klasy ładowarki do aut. Co możesz zyskać? Niezależność, komfort i dostęp do własnej, darmowej energii.

Dobór projektu pod indywidualne wymagania oraz potrzeby inwestorów.

Kompleksowa usługa montażu, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz szybkość w działaniu.

Stały monitoring pracy instalacji a w przypadku problemów - pomoc w ich rozwiązaniu problemów

Elektromobilność

Elektromobilność w trosce o środowisko

Świadomość ekologiczna społeczeństwa rośnie, a wraz z nią wzrasta też liczba aut elektrycznych i hybrydowych na polskich drogach. Zaletą rozwoju elektromobilności jest zmniejszenie emisji szkodliwych dla środowiska zanieczyszczeń. Oferowane przez nas ładowarki do aut elektrycznych są przyjazne naturze i gwarantują wygodne użytkowanie. Dzięki przydomowej stacji ładowania naładujesz swoje auto szybko i bezpiecznie. Połączenie stacji z instalacją fotowoltaiczną zredukuje koszt ładowania praktycznie do zera. Zadbaj o środowisko i ciesz się komfortem na najwyższym poziomie.
Wzrost zainteresowania autami elektrycznymi przekłada się pozytywnie na całą elektromobilność. Wykorzystanie pojazdów elektrycznych w codziennym życiu rośnie zarówno na świecie, jak i w Polsce. Popularność samochodów, autobusów, motocykli, rowerów, a także hulajnóg elektrycznych wzrasta z roku na rok. Niezbędne jest zatem tworzenie odpowiedniej infrastruktury zapewniającej komfortowe użytkowanie tego typu pojazdów. Stacje ładowania pojazdów pojawiają się powoli na terenie naszego kraju. Już dziś coraz więcej klientów poszukuje takich rozwiązań do własnych domów i firm. Chcąc zaspokoić potrzeby zainteresowanych, oferujemy wysokiej jakości ładowarki do samochodów elektrycznych Lublin. Tworzymy je we współpracy z najlepszymi producentami i specjalistami z branży. Oferowane przez nas ładowarki mogą zostać zamontowane w domu, biurze lub dowolnym obiekcie. Pragnąc się rozwijać, rozważamy także tworzenie nowoczesnych i wygodnych stacji ładowania pojazdów w różnych lokalizacjach.
Domowe ładowarki do aut elektrycznych oferowane przez naszą firmę wyróżniają się znakomitymi parametrami. Dzięki współpracy z instalacją fotowoltaiczną ładowarka jest w stanie zasilić pojazd niemalże za darmo. Jest to niezwykle oszczędne i korzystne rozwiązanie. Jako ambitna i prężnie działająca firma chcemy rozwijać elektromobilność Lublin. Warto pamiętać, że produkcja prądu przez instalacje fotowoltaiczne i wykorzystanie energii ze słońca do zasilania pojazdów to rozwiązanie, które jest niezwykle przyjazne ochronie środowiska naturalnego.