Masz pytania?

Śmiało! Wybierz preferowany środek komunikacji i skontaktuj się z nami, na pewno znajdziemy wspólny temat, szczególnie w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych.

icon_widget_image Poniedziałek - Piątek (8-16) icon_widget_image Jacków ul. Anyżowa 33, 21-007 Mełgiew icon_widget_image + (48) 510 177 778 icon_widget_image biuro@zielonae.pl
Image Alt

Instalacje fotowoltaiczne

Oszczędź do 90% na rachunkach za prąd!

Fotowoltaika to nowoczesny system wytwarzania energii elektrycznej poprzez przekształcanie promieniowania słonecznego. Wykonywane przez nas instalacje fotowoltaiczne składają się z komponentów wysokiej jakości i dostosowane są do potrzeb klientów. Oferujemy kompleksową obsługę: projektowanie, montaż i serwis instalacji fotowoltaicznych. Produkcja własnej energii pozwala znacznie obniżyć rachunki za prąd. Postaw na ekologię i generuj oszczędności razem z nami.

Dobór projektu pod indywidualne wymagania oraz potrzeby inwestorów.

Kompleksowa usługa montażu, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz szybkość w działaniu.

Stały monitoring pracy instalacji a w przypadku problemów - pomoc w ich rozwiązaniu problemów

Dlaczego warto nam zaufać?

Fotowoltaika dla domów z Lublina i okolic

Nasza firma oferuje wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne, a głównym celem jest dla nas zaspokajanie potrzeb klientów. Wsparcie naszych specjalistów jest gwarantowane na każdym etapie współpracy – nawet po zakończeniu prac monterskich. Chcąc zadbać o komfort naszych klientów, służymy pomocą w doborze modułów fotowoltaicznych, a także przygotowaniu dokumentów potrzebnych do uzyskania kredytu lub dotacji na fotowoltaikę. Oferujemy szereg usług takich, jak projektowanie i montaż instalacji oraz podłączanie instalacji do sieci energetycznej. Gwarantujemy również szybki i sprawny serwis.
Jako profesjonalna firma stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość, wydajność i niezawodność. Oferowany przez nas sprzęt stanowi połączenie wszystkich trzech powyższych cech. Nasi specjaliści odpowiadają za dogłębną analizę potrzeb i oczekiwań klientów, a także warunków lokalnych. Takie działanie pozwala nam tworzyć projekty instalacji, które spełniają wszelkie wymagania.  Projektując instalacje fotowoltaiczne, zwracamy szczególną uwagę na ich rozmieszczenie – zastosowanie odpowiedniego kąta nachylenia modułów na dachu lub gruncie gwarantuje efektywną pracę całej instalacji. Oferowana przez nas fotowoltaika dla domów jednorodzinnych łączy wysoką jakość i nowoczesną technologię.