Masz pytania?

Śmiało! Wybierz preferowany środek komunikacji i skontaktuj się z nami, na pewno znajdziemy wspólny temat, szczególnie w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych.

icon_widget_image Poniedziałek - Piątek (8-16) icon_widget_image Jacków 137A, 21-007 Mełgiew icon_widget_image + (48) 510 177 778 icon_widget_image biuro@zielonae.pl

Fotowoltaika i instalacje fotowoltaiczne Lublin - Zielona Energia

Mój Prąd 5.0. – czy będzie kolejna edycja programu?

W dniu 17.03.2023 roku Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej poinformował, że budżet programu Mój Prąd został wyczerpany. Stało się to 2 tygodnie przed planowanym zakończeniem naboru. W związku z zaistniałą sytuacją pojawiają się pytania: co z kolejną edycją programu?

Mój Prąd edycja 5 – zasady

Minister klimatu i środowiska oświadczyła, iż w kwietniu 2023 roku ma ruszyć nowa edycja programu Mój Prąd. Dokładna data rozpoczęcia nie jest jeszcze znana. Według pierwszych doniesień w ramach programu będzie można ubiegać się o dofinansowanie instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła i kolektorów słonecznych. Aktualnie trwają prace nad regulaminem piątej edycji programu, jednak wiadomo już, że wzrosnąć ma maksymalna wysokość dotacji. Na więcej informacji musimy jeszcze poczekać. Gdy zostaną oficjalnie ogłoszone, niezwłocznie się nimi z Wami podzielimy, dlatego zachęcamy do śledzenia naszego bloga.

Kilka słów o czwartej edycji programu Mój Prąd

Na koniec warto podsumować czwartą edycję programu. Otóż warto przypomnieć, że nabór wniosków został przedłużony do 31.03.2023 roku – wcześniej planowano zakończyć go pod koniec 2022 roku. Do połowy marca 2023 roku wpłynęło ponad 57 tysięcy wniosków. Do tego czasu wypłacono łącznie ponad 33 tysiące dotacji na kwotę powyżej 175 mln zł.

Chcecie dowiedzieć się więcej na temat programu Mój Prąd? Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta: + (48) 510 177 778. W wolnej chwili zerknijcie na firmową stronę Instalacje fotowoltaiczne, gdzie możecie zapoznać się z naszą ofertą. Zapraszamy.