Masz pytania?

Śmiało! Wybierz preferowany środek komunikacji i skontaktuj się z nami, na pewno znajdziemy wspólny temat, szczególnie w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych.

icon_widget_image Poniedziałek - Piątek (8-16) icon_widget_image ul. Długa 11, 23-200 Kraśnik icon_widget_image + (48) 510 177 778 icon_widget_image biuro@zielonae.pl

Fotowoltaika i instalacje fotowoltaiczne Lublin - Zielona Energia

Zielona Energia – podsumowanie roku 2020

Choć rok 2020 okazał się dla nas wszystkich dość nietypowy, nie przeszkodziło to jednak w rozwoju naszej firmy i zrealizowaniu przez nasz zespół zamierzonych celów. W tym podsumowaniu pragniemy podzielić się z Państwem naszymi wynikami i sukcesami, których nie osiągnęlibyśmy bez Was!

Liczba zamontowanych instalacji fotowoltaicznych

Jednym z najbardziej wymiernych efektów naszej pracy jest roczna ilość montaży instalacji fotowoltaicznych. W roku 2020 wykonaliśmy aż 703 montaże (w tym 8 jest w trakcie procesowania) na łączną liczbę 4606,13 kWp.

Najważniejsze wydarzenia roku 2020

W rocznym podsumowaniu działań firmy chcielibyśmy podzielić się z Państwem także naszymi osiągnięciami i przełomowymi wydarzeniami, które przyczyniły się do rozwoju firmy.

Oto najważniejsze z nich:

 • 29 lutego – 1 marca odbywają się Targi Rolnicze Agro-Park, w których mamy okazję uczestniczyć. Z wielką przyjemnością przedstawiamy wszystkim zainteresowanym swoją ofertę i służymy swoją poradą w zakresie fotowoltaiki.
 • Lipiec – zostajemy partnerem kompleksu sportowo-rekreacyjnego Park Avia Świdnik.
 • Sierpień – Zielona Energia zostaje oficjalnym sponsorem drużyny siatkarskiej Polski Cukier Avia Świdnik.
 • Wrzesień – gościmy w naszej firmie przedstawiciela marki Longi Solar dr Jian Cui- Starszego Managera ds. Produktu i Marketingu.
 • 2-4 października oferujemy swoje usługi na Targi Lubdom.
 • Grudzień:
  • Bierzemy udział w XX edycji Szlachetnej Paczki.
  • Zostajemy partnerem Kia Lublin Technotop – połączenie instalacji fotowoltaicznych z autami elektrycznymi jest bardzo przyszłościowym i ekologicznym rozwiązaniem.
  • Dołączamy również do koalicji antysmogowej Kuriera Lubelskiego i zostajemy partnerem serwisu Kurier Lubelski. Nasze artykuły pojawiają się w Kurierze Lubelskim (w wersji papierowej oraz elektronicznej).

Pozostałe osiągnięcia:

 • Od początku lipca do 5 grudnia 2020 roku udało nam się złożyć ponad 270 wniosków Mój Prąd w imieniu naszych klientów.
 • W II połowie 2020 roku rozpoczęliśmy budowę nowej hali magazynowej oraz biura.
 • Zatrudniliśmy 15 doradców technicznych, a także 6 osób do obsługi biura.

Rok 2020 to przełomowy rok, w którym udało nam się zrealizować nasze cele, spełnić oczekiwania klientów, pozyskać nowych pracowników i poszerzyć działania firmy. To także okres, w którym zdecydowaliśmy się podjąć ważne decyzje, których owoce poznamy wszyscy w roku 2021. Rozwój firmy Zielona Energia nie byłby oczywiście możliwy, gdyby nie Wy – nasi klienci, współpracownicy, przyjaciele i pozostali. Dziękujemy Wam za zaufanie i życzymy pozytywnej energii w 2021 roku. Mamy także nadzieję, że fotowoltaika dla domu i firmy nadal będzie cieszyła się tak dużym zainteresowaniem!