Masz pytania?

Śmiało! Wybierz preferowany środek komunikacji i skontaktuj się z nami, na pewno znajdziemy wspólny temat, szczególnie w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych.

icon_widget_image Poniedziałek - Piątek (8-16) icon_widget_image ul. Długa 11, 23-200 Kraśnik icon_widget_image + (48) 510 177 778 icon_widget_image biuro@zielonae.pl

Fotowoltaika i instalacje fotowoltaiczne Lublin - Zielona Energia

Zielona Energia Sp. Z o.o. – oficjalny sponsor drużyny siatkarskiej MKS Avia Świdnik!

Nasza firma od początku swojej działalności związana jest nie tylko z fotowoltaiką, ale także z różnymi wydarzeniami sportowymi, które mają miejsce na terenie województwa lubelskiego. Jako zwolennicy aktywnego trybu życia chętnie wspieramy lokalne przedsięwzięcia, dlatego możliwość dołączenia do grona sponsorów drużyny siatkarskiej MKS Avia Świdnik sprawiła nam ogromną przyjemność. W poniższym artykule pragniemy podzielić się z Państwem naszą radością i dumą! Jeśli zastanawiacie się Państwo, dlaczego zostaliśmy sponsorem drużyny siatkarskiej oraz Park Avia i jaki mamy w tym cel – zerknijcie na przygotowany przez nas tekst! Życzymy przyjemnej lektury.

Co skłoniło nas do bycia sponsorem drużyny siatkarskiej?

Najważniejszy powód, który pchnął nas do tego przedsięwzięcia to chęć wspierania rozwoju sportowców. Sport i aktywny tryb życia są doskonale znane wielu pracownikom naszej firmy, dlatego temat ten jest bliski naszym sercom. Dla nas wszystkich – mieszkańców Lublina, Świdnika i województwa lubelskiego – szczególnie duże znaczenie ma także wspieranie lokalnych wydarzeń sportowych. Wierzymy, że nasze wsparcie finansowe może pomóc odkrywać nowe talenty, rozwijać sportowe pasje i umacniać drużynowe sukcesy.

Jak zostaliśmy sponsorem drużyny siatkarskiej MKS Avia Świdnik?

Szczęście bardzo często czai się za rogiem – tak właśnie było w tym przypadku! Gdy dowiedzieliśmy się, że istnieje możliwość sponsorowania lokalnej drużyny sportowej, nawiązaliśmy kontakt z przedstawicielami klubu. Po odbyciu kilku rozmów i przeanalizowaniu całej sytuacji jednogłośnie podjęliśmy decyzję: zostaniemy sponsorem! Nasz cel to przede wszystkim aktywne wspieranie lokalnych sportowców, dlatego odnosząca sukcesy drużyna siatkarska MKS Avia Świdnik jest naszą dumą!

To jednak nie wszystko. Otóż pragniemy podzielić się z Państwem jeszcze jedną nowiną. Nie tak dawno dołączyliśmy także do grona sponsorów kompleksu sportowo-rekreacyjnego Park Avia znajdującego się w Świdniku. Wydarzenie to stanowiło dla nas wielki krok – nowo otwarty kompleks to miejsce oferujące wiele możliwości związanych ze sportem. Jako zwolennicy aktywnego trybu życia chętnie wspieramy takie przedsięwzięcia – nie mogliśmy zatem odmówić poparcia lokalnej inicjatywy sportowej! Mamy nadzieję, że wielu z Państwa skorzysta z oferowanych na miejscu atrakcji.

Nasze cele i zamierzenia

Jak już wspomniane zostało wyżej Zielona Energia Sp. Z o.o. to firma nowoczesna przywiązująca dużą uwagę do tradycji. Stąd też duże znaczenie ma dla nas wspieranie lokalnego obiektu sportowego, a także utalentowanej drużyny siatkarskiej. Sport to zdrowie, a najwięksi jego pasjonaci powinni mieć możliwość rozwijania swoich umiejętności przez cały czas.

Jak dodaje na koniec prezes firmy Piotr Pacek – promowanie sportu i wspieranie lokalnych klubów jest bliskie wartościom naszej firmy, dlatego mamy nadzieję na dłuższą współpracę z obiektem Park Avia oraz drużyną siatkarską MKS Avia Świdnik. Życzymy drużynie siatkarskiej samych sukcesów w najbliższym sezonie!

Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności sponsorskiej – skontaktujcie się z nami, a chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania: telefon: +48 510 177 778 oraz e-mail: biuro@zielonae.pl. Fotowoltaika dla domu to nasza główna specjalność, dlatego równie chętnie udzielimy Państwu porad z tego zakresu. Zapraszamy.