Masz pytania?

Śmiało! Wybierz preferowany środek komunikacji i skontaktuj się z nami, na pewno znajdziemy wspólny temat, szczególnie w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych.

icon_widget_image Poniedziałek - Piątek (8-16) icon_widget_image ul. Długa 11, 23-200 Kraśnik icon_widget_image + (48) 510 177 778 icon_widget_image biuro@zielonae.pl

Fotowoltaika i instalacje fotowoltaiczne Lublin - Zielona Energia

Naczynia miedziane od Tarruna.com – ekologia również w kuchni

Naczynia miedziane wykorzystywane są od wieków – antybakteryjne dzbanki miedziane, przeciwdrobnoustrojowe butelki z miedzi, czy nawet magnetyczne bransoletki zdrowotne pozwalają uzupełnić niedobory miedzi, niezbędnego pierwiastka dla każdego organizmu żywego. Zapomniane przez lata i wyparte przez inne materiały pozbawione podobnych wartości, na szczęście powoli wracają do łask. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom sklep Tarruna.com oferuje wyłącznie najwyższej jakości naczynia z miedzi, które charakteryzują się najlepszym, precyzyjnie dobranym składem dla produktów wykonanych z tego szlachetnego metalu.

Dlaczego warto korzystać z naczyń miedzianych?

Miedź to pierwiastek, którego niedobór jest bardzo niebezpieczny i może objawiać się różnymi dolegliwościami lub chorobami. Właściwości przeciwdrobnoustrojowe, za które cenimy ją najbardziej to tylko wierzchołek góry korzyści – miedź poprawia kondycję włosów, skóry, samopoczucie, wspomaga układ nerwowy oraz metabolizm. Dlatego, jak zalecają lekarze, dobrze jest zadbać o odpowiedni poziom miedzi i przeciwdziałać jej brakom. Ich zdaniem wystarczy już 1 mg miedzi dziennie, aby zapobiec niedoborom i cieszyć się dobrym zdrowiem.

Aby dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość miedzi z pożywieniem, konieczne jest prawidłowe zbilansowanie posiłków. Nie jest to niemożliwe, ale bardzo trudne, dlatego bardzo dobrym pomysłem może okazać się wspomaganie właśnie poprzez oferowane przez nas naczynia miedziane. To rozwiązanie jest polecane przez specjalistów od Ajurwedy – starożytnego systemu medycznego, określanego kolebką medycyny. To uznana przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) koncepcja terapii i sposób na polepszenie zdrowia lub utrzymanie go w dobrej kondycji. Dzbanki miedziane Tarruna.com pozwalają na nasycenie wody pitnej, najlepiej kranowej jonami miedzi w zaledwie 4 godziny – rekomendowane jest jednak odczekanie 12-16 godzin. Badania wskazują, że nasycenie plasuje się na poziomie 1,5 mg / 1 L, dlatego obliczenie niezbędnej ilości nie stanowi problemu.

Oferta naczyń miedzianych Tarruna

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyliśmy ofertę, która spełni potrzeby każdego. Wszystkie naczynia miedziane dostępne w sklepie Tarruna to najwyższej jakości produkty, które wykonane są w Indyjskiej manufakturze. Doświadczeni rzemieślnicy dołożyli wszelkich starań, aby stworzyć wyjątkowo dekoracyjne, ale i praktyczne naczynia – wszystkie wykonywane są tradycyjnymi metodami wyoblania i pozbawione metali ciężkich, niebezpiecznych dla zdrowia.

Dlaczego warto nam zaufać?

Sklep Tarruna to bezpośredni importer naczyń miedzianych, a prywatnie użytkownicy produktów, które oferujemy. Nie jesteśmy przypadkowymi sprzedawcami – zmieniamy swoje życie, porzucamy stare przyzwyczajenia i coraz pewniej przemierzamy drogę do zdrowia. Naszym celem oferowanie najlepszych produktów w atrakcyjnej cenie, dlatego podjęliśmy bezpośrednią współpracę z producentem. Nie zawyżamy sztucznie cen, a brak pośredników powoduje, że możemy zachować dobry stosunek jakości, do proponowanej kwoty. Dbając o kwestie praktyczne, nie mogliśmy zapomnieć również o walorach dekoracyjnych – wszystkie miedziane naczynia są tak efektowne, że zrobią wrażenie na każdym. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!